Simple Cost-Effective Counter-Measures To Negate Cyber Security Threats
A Range Of Soft and Hard Enclosures and Shelters, Blankets, Pouches, Cases and Protective Clothing

Product line presents ultra-high RFI screening performance bags or X-BAG -2

Produktová rada predstavuje ultra-vysoký screening výkonu tašky RFI. Ich inovatívne, najmodernejšie, silný a ľahká konštrukcia, prenositeľnosť, jednoduchosť použitia vďaka magnetickej zámky a jedinečné tieniacich prvkov založených na princípoch Faradayove klietky sú neporovnateľné s konkurenciou, a robí je prvou voľbou nielen pre presadzovanie práva, ale jedinci rovnako.

Produktový rad je vyrobená z medi / nikel mix tieniaceho materiálu a polyesterový nosič materiálu s hrúbkou 0,5 mm, čo činí pevné a trvanlivé. Táto konštrukcia poskytuje vrecia s ich unikátnymi vlastnosťami. Oni sú schopní chrániť RF a LF elektrické pole s frekvenčnom rozsahu 1 MHz až 30GHz a tlmenie 99,99999999% objemu až 118 dB. Tašky tak môžu účinne chrániť tieto zdroje: Rozhlasové a televízne Tetra, ISM434, LTE800, ISM868, GSM 900, GSM 1800, GSM1900, DECT, UMTS, WLAN, mikrovlnná rúra, Bluetooth, WiFi, LTE2.6, WiMAX, 5GHz WLAN, PAR, radar, Smerová Radio, Rôzne satelitnej aplikácie, Vojenské aplikácie, atď. X-BAG poskytuje tiež ochranu RFID technológií z skúmalo klonovať a zneužitia. Všetky tieto vlastnosti ponúkneme to najlepšie RF a EMC skríning po celom svete v tomto produkte a cenovej kategórie.

tieniace Charakteristika

Účinnosť až do 30 GHz, tlmenie až 118 dB

V porovnaní s GSM rušičky, je tou najlepšou voľbou, pretože je pasívny, legálna a vytvára frekvencie voľný prostredie, ktoré pokrýva široké spektrum. Dôkaz je tiež nikdy nekončiaci vývoj a zavádzanie nových technológií, ktoré používajú iné frekvenčné spektra. To stačí obzrieť pár rokov, a uvedomiť si, ako rýchlo sa GSM sieť sa vyvinul do 3G a 4G technológií.

Možno použiť aj pre osobné použitie právnici, politici, vedenie vysokej úrovni pre ochranu osobných údajov, plány a stratégie alebo ich know-how alebo výrobné tajomstvo.

V niektorých továrňach napríklad mobilné zariadenia sa návštevník majú svoje objektív páskou sa tak, že nemôžu fotiť výroby. Firma už má sťažnosti, že niekto k poškriabaniu alebo poškodeniu objektívu pri odstraňovaní bezpečnostných samolepiek. Bola by elegantná, určite vyššiu úroveň zabezpečenia a samozrejme bez stresu riešenie.

Bez ohľadu na to, či ste jednotlivec alebo profesionál, produktová rada vymáhanie práva je tou najlepšou voľbou.

Novinkou je tzv REC vrah. V minulosti, smartphone bol umiestnený do bezpečného priestoru, alebo GSM rušička bola použitá, a všetky signály boli blokované. Avšak telefón mohol byť použitý ako záznamové zariadenie a záznamy mohli byť odoslaná po tom, kedy dosiahne telefón GSM, Bluetooth alebo WiFi siete. Teraz, X-BAG ponúka nové riešenie pre to, v ktorej je zvukový signál element umiestnený vedľa telefónu, ktorý bude poškodený záznamu prostredníctvom vibrácií.

zabrániť vzdialeného operátora alebo útočník prihlásenie počas prepravy dôkazov do laboratória zločinu, a chrániť tak dôkazy pred zničením.

Produktový rad X-BAG je určený pre profesionálov, ale je veľmi užitočný a populárne s jednotlivcami rovnako. Sú optimálne pre tienenie aplikácií v oblasti presadzovania práva - federálne, štátne a miestne, armáde, nápravných zariadení, spravodajské služby, na mieste činu vyšetrovatelia, rýchlu reakciu jednotky atď podozrivého predmetu môže byť umiestnený do frekvenčného voľného priestoru, ktorý môže zakázať aktiváciu výbušnín rozbušiek. Sáčky sa môžu zakázať vzdialeným užívateľom vymazanie dát zo zabezpečených technológií, a môžu byť použité pre bezpečný transport pre analýzu.

U súdov, väzníc a iných štátnych inštitúcií so zvláštnym režimom, môžu návštevníci umiestniť svoje mobilné zariadenia tak, aby nielen GSM, ale aj ďalšie frekvencie sú eliminované. Napríklad, X-BAG môže zabrániť komunikáciu a prenos dát, obrázkov alebo nahrávok cez Bluetooth alebo Wi-Fi siete.

Bola by elegantná, určite vyššiu úroveň zabezpečenia a samozrejme bez stresu riešenie.

Bez ohľadu na to, či ste jednotlivec alebo profesionál, produktová rada vymáhanie práva je tou najlepšou voľbou.

Novinkou je tzv REC vrah. V minulosti, smartphone bol umiestnený do bezpečného priestoru, alebo GSM rušička bola použitá, a všetky signály boli blokované. Avšak telefón mohol byť použitý ako záznamové zariadenie a záznamy mohli byť odoslaná po tom, kedy dosiahne telefón GSM, Bluetooth alebo WiFi siete. Teraz sa ponúka nové riešenie pre to, v ktorom je zvukový signál prvok umiestnený vedľa telefónu, ktorý bude poškodený záznamu cez vibrácií.


ŠPECIFIKÁCIA

Tienenie: RF a LF elektrické pole
Frekvenčný rozsah: 1 MHz do 30GHz
DAMPING (dB): viac než 100 dB
DAMPING (%): 99,99999999%
Tieniace materiál: meď / nikel mix
Nosný materiál: polyester
Farba: strieborná
Hrúbka: 2 mm / 5 mm (top s magnetickým zapínaním)
0078 cm / 0196 palca (top s magnetickým zapínaním)
Hmotnosť: cca. 130 g
4,59oz
Rozmery (Š x H): 35 x 45,5 cm (v zavretom stave)
13.78 x 17.91 cm (v zavretom stave)
INNER SPACE (uhlopriečka): až do 17 "

Výrobky ponúkajú impozantný RF tienenie výkon oveľa viac než 100 dB. Najvyšší RF screening výkon aj pri vysokých GHz. Pravdepodobne ponúka najlepší VF a EMC tienenie po celom svete pre tento produkt a cenovej kategórie.
Tieto vlastnosti materiálu používané pri výrobe výrobkov je certifikovaná podľa MIL-STD-285 štandardu, ktorý zaručuje rastúci dopyt po výrobkoch.

Ak je zariadenie, ktoré využívajú bezdrôtovú komunikáciu, ako sú mobilné telefóny, diaľkové ovládanie, GPS, tablety a notebooky umiestnené tienenie tašku, sú okamžite izolovať z komunikácie, BTS, WI-FI, Bluetooth a satelitné signály.

VYUŽITIE
technológia RFID
bankové karty
"Flash pamäte" pomocou technológie

tieniace PRÍKLADY
Príklady možných zdrojov vyžarujúcich vo frekvenčnom rozsahu (1MHz - 30GHz), ktoré môžu byť testované:
Radio & TV / TETRA / ISM434 / LTE800 / ISM868 / GSM900 / GSM1800 / GSM1900 / DECT / UMTS / WLAN / Mikrovlnka / Bluetooth / WiFi / LTE2.6 / WiMAX / 5GHz WLAN / PAR Radar / Smerové Radio / Rôzne satelitnej aplikácie / Military aplikácie / atď.

RF Tienenie APLIKÁCIE
Vymáhanie práva - federálne, štátne, LocalMilitaryPoliceCorrectional facilitiesIntelligence AgenciesCrime Scene InvestigatorsGovernment buildingsCourtsHospitalsEmbassySchoolBusiness meetingProduction facilitiesothers ...